Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Aneta Krejčíková je podruhé těhotná: Nebylo to plánované, přiznává

Aneta Krejčíková je podruhé těhotná: Nebylo to plánované, přiznává
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
těhotenství
Je tomu jen něco málo přes rok, co hvězda Ulice Aneta Krejčíková přivedla na svět svého prvního potomka. Malý chlapeček dostal jméno Ben a mamince dělá jen samou radost. Herečka nyní potvrdila, že za pár měsíců se jí narodí další miminko a Beník bude mít bratříčka nebo sestřičku.

Herečka Aneta Krejčíková je podruhé těhotná. Hvězda Ulice se svým partnerem Ondřejem čeká druhé miminko a z jejich staršího syna Bena tak bude brzy starší sourozenec. Těhotenským bříškem se pochlubila na přestavení nových německých kabelek v Nákupní galerii Myslbek.

Informaci o svém těhotenství potvrdila sympatická herečka serveru Blesk.cz. „Hrát budu, dokud budu moc, miminko plánované nebylo,“ přiznala Krejčíková. Tu diváci znají především jako účastnici show Tvoje tvář má známý hlas a také jako Gábinu z oblíbeného seriálu Ulice.

Pro server Blesk.cz herečka uvedla i to, že prozatím netrpí ani těhotenskými chutěmi. Z divácky oblíbené krásky bude zanedlouho dvojnásobná maminka, s hraním prý nepřestane dokud to půjde. V listopadu se chystá odehrát premiéru Dánské dívky. „To ještě zvládnu, divadlo mi vyšlo vstříc,“ řekla Blesku s úsměvem.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy