Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková dostává neskutečnou sodu: S tímhle obličejem nevycházej mezi lidi

Aneta vypadá nenalíčená opravdu dobře.
Zdroj: instagram
+ Dalších 23 fotografií
Kráska z Ulice Aneta Krejčíková schytává na sociálních sítích od lidí naprosto neadekvátní kritiku za svůj odlíčený obličej. Herečka si odskočila na dovolenou, aby načerpala síly na další natáčení, a poslala od moře fotku bez make-upu. Aneta na ní vypadá moc dobře, ale některým lidem se to evidentně nezdá a pořádně jí nakládají.

Aneta Krejčíková je žena krev a mléko a u lidí je velmi oblíbená. Nejvíce se proslavila prostřednictvím seriálu Ulice, který každý den sledují tisíce lidí. Herečka boduje u lidí hlavně proto, že to není žádná vychrtlina.

Její zadek a prsa si fanoušci nemůžou vynachválit. Půvabná blondýnka není na sociálních sítích kdovíjak aktivní, ale před pár dny se chtěla lidem pochlubit, jak si užívá zasloužený relax na dovolené.

Na Instagram přidala fotku svého obličeje bez makeu-pu. Naprosto normální a všední snímek rozpoutal nevídané reakce. „Vůbec bych vás nepoznala, make-up dělá divy! Fuj,“ píše neznámá dívka a další se přidává: „No já nevím, s tím obličejem bych nechodila mezi lidi.“

Kritika v tomto případě není absolutně na místě, protože Aneta vypadá i nenalíčená naprosto úchvatně. Někteří podivíni by neměli mít přístup na sociální sítě. Zbytečně kolem sebe pak šíří negativitu, která může někoho zabolet. My ale věříme, že si sexy kráska z takových hloupých řečí nic nedělá a okamžitě je hází za hlavu. Aneto, vypadáš perfektně!

Související články

Další články