Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková (28) ve filmu Láska je láska jako zamilovaná puberťačka

Zdroj: csfd
+ Dalších 5 fotografií
Láska je láska
Aneta Krejčíková (28) je česká herečka, a to moc krásná. Blondýnku si všichni pamatují především z role Gábiny v Ulici. Nicméně herečka se objevila i v řadě českých filmů a jedním z nich je komedie Láska je láska. Už jste ho viděli?

Herečka Aneta Krejčíková, původem z Prahy, je nyní maminkou na plný úvazek a rodičovství si velmi užívá. Než se jí však syn narodil, hodně se věnovala herectví. Téměř všichni si blondýnku s širokým úsměvem pamatují především ze seriálu Ulice, kde ztvárnila Gábinu. Aneta má za sebou i filmové role.

Například jsme ji mohli vidět v romantické komedii Láska je láska. Film je z roku 2012 a režíroval ho Milan Cieslar (59). Aneta si v romantickém komediálním dramatu zahrála postavu osmnáctileté Marušky, která touží po lásce. A svého vysněného prince skutečně potká. Celý děj pak vypráví o osudech jejích blízkých, kteří jsou navzájem nějak propojeni.

Ve filmu si Krejčíková zahrála například po boku Simony Stašové (64), Petra Nárožného (81) nebo Ondřeje Vetchého (57). Krejčíková se ve filmu nebála odhalit. Šla tam totiž do plavek. Podívejte se do fotogalerie, jak to Anetě slušelo.

Související články

Další články