Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Andrew Tate provokoval Gretu Thunberg: Ta ho zpražila a teď ho kvůli jeho tuposti zatkli

Nyní už mu do smíchu moc není.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
influencer

Bývalý kickboxer Andrew Tate, který je známý svými mysogynními výroky, nezažil zrovna nejlepší týden. Vše odstartoval posměšným příspěvkem na Twitteru, kde provokoval aktivistku Gretu Thunberg ohledně spotřeby jeho luxusních vozů. Ta mu odpověděla ironickým poukazem na malé přirození. Tate byl následně zatčen v Rumunsku kvůli obvinění ze znásilnění, obchodu s lidmi a založení zločinecké skupiny. K jeho odhalení přitom pomohla krabice s pizzou na videu určeném Thunberg.

To, co se nyní stalo známému influencerovi a bývalému kickboxerovi Andrewu Tateovi, je jak z nějakého parodického filmu. Vše odstartoval svým posměšným příspěvkem, ve kterém si utahoval ze švédské klimatické aktivistky Grety Thunberg. "Dobrý den, Greto Thunberg. Mám 33 aut. Moje Bugatti má w16 8.0L quad turbo. Moje DVĚ Ferrari 812 Competizione mají 6,5l v12. To je jen začátek. Prosím, dejte mi svou e-mailovou adresu, abych vám mohl poslat kompletní seznam své sbírky aut a jejich obrovských emisí," napsal Tate v úterý na Twitteru pod fotografií, na níž tankuje svůj vůz.

Greta Thunberg ťala do živého

Jenže Greta si to nenechala líbit. "Ano, prosím, poučte mě. Napište mi na smalldickenergy@getalife.com (v překladu energiemaléhopenisu@udělejněcosesvýmživotem.com)," napsala mu Thunbergová v široce sdílené odpovědi.

Tím by celá trapná eskapáda influencera, známého svým nevybíravým postojem k ženám, mohla skončit. Jenže Tate pokračoval a natočil Gretě na Twitteru video v červeném boxerském plášti a s doutníkem v ruce. "Díky, že jsi prostřednictvím své e-mailové adresy potvrdila, že máš malý penis. Svět byl zvědavý," napsal jí s tím, že souhlasí, že by se sebou měla něco dělat.

Ironií osudu Tatea prozradila krabice od pizzy, díky níž rumunská policie věděla, kde se zrovna nachází. Tate tak byl zatčen kvůli obvinění ze znásilnění, obchodu s lidmi a založení zločinecké skupiny.

Tate dostal zákaz publikovat na mnoha sociálních sítích za své misogynní komentáře a nenávistné příspěvky. Týkalo se to i Twitteru, po nástupu Elona Muska do čela této sociální sítě byl ale zákaz podobně jako v případě řady dalších kontroverzních osobností zrušen.

Obvinění z vykořisťování žen

Tate byl zatčen spolu se svým bratrem Tristanem, uvedla podle agentury Reuters rumunská prokuratura. Policisté provedli také razii v jejich bytě v Bukurešti. Oba bratři jsou vyšetřováni od dubna spolu se dvěma dalšími podezřelými. Čelí obvinění z vytvoření zločinecké skupiny s cílem "najímat, ubytovávat a vykořisťovat ženy tím, že je nutili vytvářet pornografický obsah určený pro specializované zpoplatněné webové stránky". Podle prokuratury tímto způsobem zneužili šest žen. Čtveřice podezřelých podle vyšetřovatelů nutila ženy k prostituci také ve Spojených státech a Británii.

"Andrew a Tristan Tate mají k rumunským úřadům maximální respekt a budou vždy pomáhat a pomáhat jakýmkoli způsobem," sdělil Tateův mluvčí listu Daily Mirror s tím, že nebude zveřejňovat žádné další informace k případu.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy