Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Andreo, není to už trochu hazard se zdravím?! Verešová si to dala na brutálně vysokých jehlách

Andrea Verešová si to dala na vysokém podpatku.
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 50 fotografií
Krásná modelka Andrea Verešová (37) vyrazila na křest nového, luxusního vína. Celý večer si to dala na brutálně vysoké noze, resp. podpatku! Její nožičky musely trpět, nebo si to nemyslíte?

Krásná modelka Andrea Verešová vyrazila na křest nového, luxusního vína. Na akci měla perfektně sladěný outfit. Jako maminka dvou dětí je stále okouzlující a má sexy tělo. O tom zcela jistě není pochyb. A my jí tiše závidíme.

Jako rudá diva strhla veškerou pozornost na honosné akci. Byla to zase ona, kdo ovládl večírek. Ovšem pozornost v očích návštěvníků akce strhávaly zejména její štíhlé nožky. Opticky je ještě prodlužovaly lodičky v tělové barvě.

A o nich je tu řeč! Byly zatraceně vysoké a nepohodlné. Andreo, vždyť to musí strašně bolet.

Chápeme, že sexy dojem a celkovou ženskost podtrhnete pomocí vysokého podpatku, ale čeho je moc, je prostě příliš. Není zdraví a pohodlí přeci jen přednější?

Andrea Verešová měla štíhlé nožky v botičkách opravdu brutálně natlačené. Její kůže trpěla i kvůli tomu, že Andrea šla na akci naboso. A to nemluvíme o tom, jak musely trpět její šlachy a kotníky.

Co si myslíte o tak vysokých jehlách vy? Také je nosíte? Napište nám svůj názor do diskuze pod článkem a mrkněte se na fotky ve fotogalerii.

Související články

Další články