„Nemám ráda Žižkov, protože se tam necítím bezpečně. Je to špinavá čtvrť se spoustou pro mne nepřátelských obyvatel,“ odpověděla úřadující Česká Miss na jednu z otázek pro časopis Naše Praha. Jenže netušila, jakou pohromu si tím způsobí.

Praha 3 totiž sponzorovala Českou Miss 100 tisíci na prezentaci, ale s takovou podpásovkou vážně nepočítali. Andrea musela dostat pořádně vynadáno, tak se teď začala kát, že to tak vlastně nemyslela a proti této čtvrti vůbec nic nemá. Jenže to už je pozdě, Prahu 3 naštvala doběla a její omluvy jí nikdo nevěří, hlavně vyznívají dost chabě a neupřímně, přímo srabácky.

„Uvědomuji si, že má neuvážená odpověď byla chybou, a zachovala jsem se stejně jako lidé, kteří mají předsudky vůči mé osobě bez toho, aniž by mě osobně znali,“ uvedla ve vyjádření pro MF DNES.

Na vyjádření vítězky České Miss se snaží opoziční zastupitelé Prahy 3 dokázat, že stotisícový dar soutěži na propagaci městské části nebyl účinný, spíše naopak. „Městská část by podobné akce neměla podporovat vůbec,“ myslí si například předseda zastupitelského klubu Žižkov (nejen) sobě Ondřej Rut.

Andreo, tak když už něco řekneš, tak si radši za tím stůj, protože jsi teď za hloupou husičku, která si řekla svůj názor, ale dlouho si za ním nestála. Radši se nechala zastrašit. Možná to chce lepší poradce nebo držet pusu.