Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš zuří! Jeho miliardářská dcerka Vivien má šílený průšvih! Co se stalo?

Andrej prostě všechno jednou zakáže…
+ Dalších 30 fotografií
U Babišů to pěkně vře... Malá Vivien dostala doma čočku a její papá Andej šíleně zuří! Co se přesně stalo?

Dcera ministra financí Andreje Babiše (62) má u tatíčka mega průser! Chudinka malá Vivien Babišová doplácí na to, že svoji novou lásku zveřejnila prostřednictvím svého Instagramu. Její bohatý ruský přítel Ilja Isupov je na tom podobně. Oba dva mají zablokované účty na Instagramu a všude jinde také. Andrej zuří tak moc, že by ty Instagramy nejraději zakázal úplně!

To Monika Babišová (42) je na tom lépe, Andrej jí nic zrušit nepřikázal, protože by chudák ženská přišla o jeden ze svých koníčků. Ptáte se jaký? No přece koníček o chlubení se, co si to koupila na sebe nového a tak podobně.

Ale teď už zpět k Vivien. Pokud jste si mysleli, že papá jí dal volno a nechal ji si vyjet se svým novým objevem na výlet do Karlových Varů jen tak sólíčko, jste na omylu. Jedna nadnárodní společnost v Grand hotelu Pupp pořádala večírek pro smetánku, na kterou pozvali Karla Gotta (77) a pochopitelně i Andreje s Monikou. Tudíž Andrej mohl celý víkend svoji dcerunku hlídat na každém kroku jako hlídací pes.

To Monika měla jiné starosti. Chudák ženská je skoro až posedlá být v přítomnosti známých lidí, a tak jí Karel nemohl s Ivanou uniknout. Ivana Gottová (41) měla jiskřičky v očích a zřejmě v duchu přepočítávala, na kolik se jí nová známost bude v budoucnu hodit… Byznys je byznys, že?

Mohlo by vás zajímat

Další články