Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš zmizel z Facebooku! Manévry kvůli bezpečnosti

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 6 fotografií
už je zpátky
Kdo v pátek večer hledal na sociální síti Andreje Babiše (65, za ANO), nesetkal se s úspěchem. Premiérův marketingový guru Marek Prchal (45) totiž musel stránku na Facebooku vypnout. Na vině byla bezpečnostní chyba, kvůli které bylo možné zjistit, kdo za Babiše příspěvky zveřejňuje.

Týdenní hlášení nebo jiné premiérovy postřehy byly na Facebooku dočasně nedostupné. Stránku Andreje Babiše jeho tým nechal zmizet kvůli bezpečnostní chybě. Všichni se totiž mohli podívat, kteří lidé předsedovi vlády stránku spravují.

Podle Deníku N se jedná o více než desítku lidí. Kromě Babišova marketingového poradce Marka Prchala mají ke správě stránky přístup i lidé z tiskového odboru vlády.

Babiš se na sociální síť vrátil okolo deváté hodiny večer. „Čau lidi. Stalo se něco, co jsem tu nebyl?“ ptá se premiérovým jménem pravděpodobně jeden ze správců. Předseda vlády byl v době zveřejnění příspěvku na charitativním plese prezidenta Miloše Zemana (75).

Související články

Další články