Andrej Babiš zase nepřišel do Otázek Václava Moravce. Hradní mluvčí Ovčáček ho za to chválil a obhajoval
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš opět odmítl účast v politické debatě Otázky Václava Moravce v České televizi. Babiš se prý otázek a konfrontace nebojí, ale nyní účast zrušil kvůli nemoci člena rodiny.
„Pan Babiš je silný v kramflecích, když on řídí tu diskusi. Dlouhodobě je vidět, když je pan Babiš pozván do nějaké debaty, která mu není příjemná nebo kde má někoho, kdo těm problémům rozumí více než on, tak mu ta konfrontace nevyhovuje,“ uvedl předseda Pirátské strany Ivan Bartoš.
Babiš má s Václavem Moravcem problém opakovaně. Již dříve ho označil za lháře. Zajímavá byla reakce Jiřího Ovčáčka. Ten v neděli zapomněl, že je mluvčím Zemana, a jal se na sociálních sítích obhajovat Babišovu neúčast.
„Do OVM ČST Praha už dávno nechodíme a chodit nebudeme. Je to monotematická přehlídka ztraceného času,“ uvedl Ovčáček. Místo aby hledal ztracený článek Ferdinanda Peroutky, vzal si zřejmě dalšího klienta a stal se tiskovým mluvčím Andreje Babiše...
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

Petr Pavel rozpoutal otevřenou válku: Rozzuřený Turek, nechápající Babiš i tvrdá slova Fialy

Vítězství pro Petra Pavla: První verdikt ohledně třaskavého summitu NATO

GLOSA: Babišova arogance k novinářům nezná mezí. Motoristé hlídají nanejvýš premiérova záda

Tvrdá rána pro veřejnoprávní média. Vláda schválila zrušení poplatků pro ČT a ČRo

























































