Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš zase nepřišel do Otázek Václava Moravce. Hradní mluvčí Ovčáček ho za to chválil a obhajoval

Andrej Babiš do Otázek Václava Moravce nedorazil.
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš odmítl přijít do Otázek Václava Moravce. Měl tam diskutovat s předsedou Pirátské strany Ivanem Bartošem. Ten pak Babiše kritizoval. Do role Babišova obhájce se pasoval hradní mluvčí Ovčáček.

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš opět odmítl účast v politické debatě Otázky Václava Moravce v České televizi. Babiš se prý otázek a konfrontace nebojí, ale nyní účast zrušil kvůli nemoci člena rodiny.

„Pan Babiš je silný v kramflecích, když on řídí tu diskusi. Dlouhodobě je vidět, když je pan Babiš pozván do nějaké debaty, která mu není příjemná nebo kde má někoho, kdo těm problémům rozumí více než on, tak mu ta konfrontace nevyhovuje,“ uvedl předseda Pirátské strany Ivan Bartoš.

Babiš má s Václavem Moravcem problém opakovaně. Již dříve ho označil za lháře. Zajímavá byla reakce Jiřího Ovčáčka. Ten v neděli zapomněl, že je mluvčím Zemana, a jal se na sociálních sítích obhajovat Babišovu neúčast.

„Do OVM ČST Praha už dávno nechodíme a chodit nebudeme. Je to monotematická přehlídka ztraceného času,“ uvedl Ovčáček. Místo aby hledal ztracený článek Ferdinanda Peroutky, vzal si zřejmě dalšího klienta a stal se tiskovým mluvčím Andreje Babiše…

Mohlo by vás zajímat

Další články