Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš to schytává ze všech stran: Chudák syn a řeči o špíně

+ Dalších 8 fotografií
veřejný lynč
V ranních hodinách se premiér Andrej Babiš vyjádřil ke kauze údajného únosu syna Andreje Babiše mladšího, který je dle jeho tvrzení psychicky nemocný, bere léky a musí být pod dohledem. K vyjádření Andreje Babiše se formou komentářů připojila spousta jeho odpůrců, kteří tvrdí, že za hon na jeho rodinu si může premiér sám.

Ačkoliv se fanoušci svého oblíbeného politika zastávají jak jen mohou, udolat velkou vlnu nevole ze strany jeho odpůrců se jim nedaří. Ti totiž tvrdí, že Andrej Babiš využil svého syna k podpisu smlouvy k Čapímu hnízdu a teď z něj dělá psychicky nemocnou osobu jen aby zachránil sám sebe.

Občané ztrácejí ve svého premiéra důvěru. „Chcete se starat o celý národ a nedokážete se postarat o svého syna.“ tvrdí rozzuřená odpůrkyně. Další tvrdí, že nemohou věřit politické osobnosti, která je schopná pro vlastní úspěch potopit vlastního syna. Někteří lidé pro změnu píšou, že za psychický stav svého syna je Babiš osobně zodpovědný.

Drtivá většina komentujících odpůrců žádá Andreje Babiše aby okamžitě rezignoval na post premiéra České republiky. Tvrdí, že pokud byl Andrej Babiš mladší nemocný už dřív, byla nehoráznost na něj přepisovat Čapí hnízdo. Pokud nemocný nebyl, lidé se diví, jak mohl z čista jasna onemocnět a přemýšlí, kdo za jeho chorobou stojí.

Rozzuřených občanů na profilu Andreje Babiše stále přibývá, někteří ho žádají, aby nechal syna znovu veřejně vyjádřit, jiní požadují demisi a někteří přejí premiérovi jen to nejhorší. V galerii se můžete podívat, jak se zarytí odpůrci do premiéra pustili.

Mohlo by vás zajímat

Další články