Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Andrej Babiš terčem smíchu: Kvůli rozpadu manželství s Monikou schytává pořádnou bídu

Andrej Babiš terčem smíchu: Kvůli rozpadu manželství s Monikou schytává pořádnou bídu
Zdroj: Facebook/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 31 fotografií
vtipy

Rozchod Andreje Babiše a Moniky Babišové se stal tématem číslo jedna.  V reakci na oznámení krachu třicetiletého vztahu kromě spekulací vzniká i hned celá řada satirických koláží, které nyní kolují napříč sociálními sitěmi. 

Rozpad třicetiletého vztahu bývalého premiéra Andreje Babiše a Moniky Babišové je od pátku hlavní téma českého internetu. Dvojice krach manželství oznámila v pátek odpoledne prostřednictvím společného příspěvku na sociálních sítích a zpráva téměř ihned zaplavila snad všechna další média.

"Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují," napsali Andrej s Monikou na úvod příspěvku.


Reakce se různí: Lítost i humor

"Jako rodiče dvou úžasných dospělých dětí si nejvíce přejeme zachovat rodinnou harmonii. Děkujeme vám za pochopení a žádáme o zachování soukromí. Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné," dodali manželé, kteří údajně už delší čas žijí odděleně.

Příspěvek ihned vyvolal stovky reakcí. Zatímco ze strany fanoušků se expremiér a předseda hnutí ANO dočkal slov lítosti, u jiných pak spíše probudil ostrý smysl pro humor. Internetem se nyní šíří desítky humorných satirických koláží reagujících na Babišův rozpad vztahu.

"Ententyke dva špalike, čert odešel od Monike," zavtipkoval Adam. "Asi na ni udělal složku a ona to zjistila," rýpnul si Z. "Konečně můžeš být s Alenkou," napsal Erik. "Agáta na scénu," doporučil Babiše influencerce Agátě Hanychové Miroslav.

Na vtipy a fotky Moniky a Andreje, jak s nimi šel čas, s podívejte do galerie.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy