Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš se směje slavné novinářce! Dotace na Čapí hnízdo? ALE JÁ NIC NEPODÁVAL!

Andrej Babiš se směje. Monika se směje a Bohdalka neví, o co běží, ale
také se hihňá…
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Ministr financí Andrej Babiš znovu ukazuje, že nebude tak lehké ho politicky sejmout. Jde proti němu Kalousek, Sobotka i novinářka Sabina Slonková, ale Babiš se jen směje. Zlomí mu vaz skandál kolem farmy Čapí hnízdo? Zatím se zdá, že koblihový buldozer zvládne všechno.

Novinářka Sabina Slonková (dříve pracovala pro Babiše) vytáhla proti ministrovi financí dokumenty, které mají dokazovat, že dotace na farmu Čapí hnízdo získal podvodem – psali jsme ZDE.

Babiš se ale Slonkové směje. Prý o žádném podvodu neví a novinářka je jen zhrzená, protože odešla z jeho Mafry. Babiš uvedl, že žádnou žádost o dotace na Čapí hnízdo nepodával.

Slonková na portálu neovlivni.cz ale tvrdí, že Babiš lže. Dokumenty z roku 2008, kdy se připravovala a následně schválila dotace 50 milionů na výstavbu luxusní farmy u Olbramovic na Benešovsku, prý ukazují, že Andrej Babiš byl do projektu detailně zasvěcený. Podle Slonkové osobně například podepsal dohodu o ručení za úvěr, kterým farma Čapí hnízdo pokrývala další část výstavby.

Tak uvidíme, zda se někomu podaří dostat Babiše na lopatky. Zatím si na něm všichni vylámali zuby. V nejhorší pozici je premiér Sobotka. Ten skutečně netuší, co je pro něj lepší. Zda s Babišem bojovat, nebo mu ustupovat – psali jsme ZDE.

Související články

Další články