Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš se rozhodl odjet a navštívit svého syna Andreje ml. ve Švýcarsku

Zdroj:
+ Další 2 fotografie
politika
Andrej Babiš (64), premiér a předseda politické strany ANO, se rozhodl odjet za svým synem Andrejem ml. do Švýcarska. Dnes krátce po půlnoci přinesl na Národní třídu kytici, aby uctil památku sametové revoluce 17. listopadu 1989 krátce poté, co se vrátil z Bruselu, kde jednal o dlouhodobém rozpočtu Evropské unie, ale i o migraci.

Premiér Andrej Babiš (64) dnes krátce po půlnoci položil na Národní třídě kytici, aby uctil památku studentů. Na kytici od premiéra stálo: „Děkuji. Ing. Andrej Babiš,“ lidé na ni dopsali černou fixou „StBák Bureš“ a vyhodili ji. Ráno ale policisté vytáhli květiny z koše a následně je odnesli v pytli pryč.

"Tento rok jsem uctil 17. listopad s předstihem, protože jsem brzy ráno odjel do Švýcarska za svým synem," napsal premiér na svůj Twitter. Zmínil také kytici, kterou demonstranti vyhodili do koše.

"Tento rok jsem na svou kytici přidal tuto stuhu, která říká: 'Ať mír dál zůstává s touto krajinou. Zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou, ať už pominou'," zmínil Andrej Babiš ve videu.

Lidé volali, že chtějí, aby Babiš rezignoval kvůli údajnému únosu svého syna Andreje (35). Ten tvrdí, že jeho otec je lhář. Andrej Babiš junior poslal do redakce Seznam Zprávy e-mail, ve kterém znovu tvrdí, že byl skutečně unesen na Krym.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články