Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš a jeho Monika mají dva roky od svatby: Redakci eXtra.cz prozradili, jak slaví

+ Dalších 15 fotografií
Výročí svatby
Zítra tomu budou přesně dva roky, co si premiér Andrej Babiš (64) a Monika Babišová (45) řekli své ANO. Svůj svazek zpečetili 29. července 2017 na farmě Čapí hnízdo. Premiér Andrej Babiš (ANO) pro eXtra.cz nyní prozradil, jak výročí oslavují.

Datum 29. července je pro rodinu Babišových hodně významné. Zítra tomu totiž budou přesně dva roky, co si Andrej Babiš (64) s Monikou (45) řekli své ano. Stvrzení jejich svazku přišlo až po třiadvaceti letech společného žití. Manželé Babišovi spolu měli už i dvě děti, než vstoupili do manželského svazku.

Obřad probíhal na farmě Čapí hnízdo u Olbramovic ve Středočeském kraji. Na velkolepé veselce byli tehdy přítomni nejen ti nejbližší z rodiny, ale také dalších 200 hostů. Monika na sobě vynesla krásné bílé šaty, které si sama vybrala na internetu od zahraničního návrháře. K oltáři vedl Moniku její bratr a po odříkání svatebních slibů tehdy novomanželé společně zasadili strom na důkaz jejich lásky. Pak následovala pařba, na které zpíval Michal David.

A jak Babišovi výročí slaví? Sám Andrej Babiš nám exkluzivně prozradil, že je v decentním stylu. „Připomínáme si výročí už dnes. Jsme právě na rodinném obědě. A výročí oslavujeme společně s devatenáctými narozeninami dcery Vivien. Ale nějak více to slavit nebudeme. Děkujeme redakci eXtra.cz za přání k výročí,“ sdělil nám Andrej Babiš.

Připomeňte si ve fotogalerie, jak probíhala svatba Babišových.

Mohlo by vás zajímat

Další články