Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Andrej Babiš poprvé v lázních: Kupujte česká jídla a zboží. Musíme si teď pomoci, vzkazuje

Andrej Babiš poprvé v lázních: Kupujte česká jídla a zboží. Musíme si teď pomoci, vzkazuje
Zdroj: archiv Andrej Babiš
Babiš promluvil k lidu
Andrej Babiš si poprvé v životě zajel relaxovat do lázní. Při této příležitosti natočil další díl svého pořadu Čau lidi, kde hovořil o současné situaci v zemi. Zároveň vyzval občany, aby nakupovali pouze české produkty.

Premiér Andrej Babiš odjel v pátek do lázní do Třeboně, kde bude až do pondělí. V lázních je podle svých slov úplně poprvé. Mezi masážemi a relaxem si samozřejmě našel čas i na práci. Natočil další díl svého pořadu Čau lidi a promluvil o současné situaci v Česku.

Podporujte Česko

Babiš vyzval všechny občany, aby podporovali republiku. "Utrácejme peníze doma. Jeďte na dovolenou v Česku. Tak to budu realizovat i já," řekl premiér.

"Kupujte česká jídla a české zboží vyrobené u nás. Musíme si teď pomoci, protože teď samozřejmě ten koronavir má vliv na naši ekonomiku," zmínil Babiš.

Koronavirová situace

Babiš se také podivoval nad tím, z kolika lidí se stali odborníci na koronavirus. "Nestačím se divit, kolik máme nových epidemiologů, každý tomu rozumí," nechápe Babiš.

"Takže ještě jednou, všechna rozhodnutí dělali epidemiologové a hygienici. Vláda to nedělala, ta to jen schvalovala. Takže pokud někdo říká, že my jsme měli zasahovat v OKD, tak to měli hygienici," obhajoval Babiš vládu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy