Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš odmítl přijít do Otázek Václava Moravce. Lidé mu vyčítají, že je srab

Andrej Babiš se snaží tvářit, že je pořád v pohodě…
+ Další fotografie
Ministr financí Andrej Babiš na poslední chvíli oznámil, že do diskuzního pořadu Otázky Václava Moravce nepřijde. Prý by všichni byli proti němu a to se mu nelíbí. Část veřejnosti jeho krok schvaluje. Další voliči ale tvrdí, že se zachoval jako srab.

„Rozhodl jsem se, že dnes nedorazím do Otázek Václava Moravce. Uvědomil jsem si, jak to tam bude vypadat. Pět lídrů parlamentních stran a pan Moravec? To je šest proti Babišovi. Co bych tam s nimi dělal? Proč bych je nechal opakovat pořád dokola ty stejné lži, na které nechtějí slyšet odpovědi? Jasně. Teď budou mít nabito. Pomohl jsem jim. Udělal jsem chybu. Konečně jsem si ty nahrávky poslechl, a i když jsem přesvědčený, že jsem nikoho neúkoloval, přiznávám, neměl jsem se s tím novinářem vůbec scházet. Byla to předem zorganizovaná provokace. Podělal jsem to,“ tak zní část omluvy, kterou Babiš uveřejnil na svém Facebooku.

Část veřejnosti jeho krok chápe jako strach a přiznání, že je srab. Voliči ANO ale Babišovi tleskají, prý nemělo smysl k Moravcovi chodit.

Zajímavé také je, že Babiš se konečně přiznal, že se setkal s novinářem Přibilem, se kterým ladil, které články proti ministru vnitra Chovancovi pustit. Dříve tuto schůzku popíral. Později si na setkání s Přibilem vzpomněl, ale označil to za provokaci.

Mohlo by vás zajímat

Další články