Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Andrej Babiš navlékl boží svetr se sobem a tohle vám vzkazuje!

+ Další 2 fotografie
Andrej Babiš bilancuje. Uveřejnil video svých úspěchů za rok 2016, a že jich bylo! Podívejte se, co vzkazuje. Na tuhle příležitost si oblékl skvělý svetr s blikajícím sobem a opravdu to stojí za to. Tenhle člověk si ze sebe umí udělat srandu!

Hned v úvodu Andrej Babiš (62) říká, že se letos na svátky opravdu těší. Byl to pro něj úspěšný, ale zároveň náročný rok.

„Daří se nám a daří se i státu. A mohlo by být i lépe,“ říká optimisticky Andrej. Zároveň říká, že nejlépe mu bylo, když se setkával s lidmi. Nemocnice, školy, firmy a jeho milovaný Kryštof Kemp, který podporuje.

Poděkoval lidem, kteří ho sledují na sociálních sítích, a všem popřál krásné svátky. „Přeju vám krásné a veselé. Bohatého Ježíška a do nového roku zdraví. Těším se, že se zase potkáme. Finální volby jsou příští rok, tak se snad potkáme,“ uzavírá tak politik svůj úspěšný rok.

Mohlo by vás zajímat

Další články