Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Andrej Babiš baví veřejnost: Na jeho stránkách se objevil podivný vzkaz!

Andrej Babiš baví veřejnost: Na jeho stránkách se objevil podivný vzkaz!
Zdroj: eXtra.cz / Martin Procházka
Tajemný vzkaz

Může se zdát, že někdo hacknul Andreji Babišovi (ANO) účet, ale prý se tak nestalo. Na jeho facebookové stránce se totiž objevil vzkaz: Zítra řeknu pravdu. Podle nejmenovaných zdrojů prý premiér opravdu hodlá v pátek něco oznámit, ale blíže to nespecifikoval. Uživatelé pod příspěvkem hádají, co hodlá říci a dělají si z toho srandu. 

Premiér Andrej Babiš zřejmě rád své sledující napíná, protože ve čtvrtek přidal na svou facebookovou stránku podivný ale velmi strohý text: „Zítra řeknu pravdu”. Mnozí se domnívali, že byl jeho účet hacknutý, ale nejmenovanný zdroj Novinkám potvrdil, že to tak není. Babiš má opravdu v plánu něco veřejnosti sdělit. O co se bude jednat, ale ve svém strohém příspěvku nezmínil.

Vtipné komentáře

Pod příspěvkem se ihned začaly množit hloubavé i vtipné komentáře, které reagují na Babišovo prohlášení. Po deseti letech v politice jste se až nyní rozhodl mluvit pravdu, pane premiére? Tomu snad už ani nikdo nevěří,” napsal jeden. Další uživatel se zamýšlel nad tím, že možná Babiš přizná 'pravdu' o vakcínách, kterými se očkuje proti koronaviru. „Že očkování stejně stojí za houby to už někteří víme dávno,” směje se jedna z uživatelek.

K příspěvku se vyjádřil také předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Benjamin Roll, který napsal: U normálních lidí se to nemusí takhle dopředu avizovat. ale chápu, že aspoň pro sebe si musíte dělat poznámky, abyste se ve svých lžích vyznal.”

Související články

Další články

Nejnovější kauzy