Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Andree Bezděkové už pomalu končí úřadování. Klofne už někoho?!

Andree to sluší i ve vločkách…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Úřadující Česká Miss Andrea Bezděková (21), která krátce po svém triumfu absolvovala plastiku nosu a další zákrok prý nechystá, se vydala s bandou kamarádek z branže do Tater. Tam zahajovala jako jedna z mnoha modelek lyžařskou sezonu.

Její nejbližším parťákem se na této cestě nestal její přítel, nebo přesněji expřítel Martin, ale kolegyně modelka a moderátorka v jednom, Monika Leová. S tou vyrazila Andrea z Prahy pendolinem rovnou na zasněžené svahy.

Panoramata Tater jsou na fotkách obou dívek až kýčovitě nádherná, není tedy divu, že si výlet naplno užily i bez svých poloviček!

“Pohoda, klíídek a TATRÁček,” komentovala svůj pobyt Monika.

“Den první a druhý: Happy jak dva grepy! Den třetí: Počasí na přání… jak tohle pak má člověk opustit?! Den odjezdu: Tenhle výraz mi vydrží dalších šest hodin pendolinem domů (doufám),” komentovala své dny aktivního odpočinku Andrea.

Její úsměv na tváři jí bohužel vydržel pouze do příchodu k sobě domů, do prázdného pronajatého bytu. Tam na ni prý padl stesk po bývalé lásce a vánoční atmosféra. Andrejko, neboj, někoho určitě klofneš! A tentokrát to nosem už nebude…

Související články

Další články