Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Andrea ze Svatby o své lásce ke Kadrimu: Tohle mě na něm okamžitě uchvátilo

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Andrea Eliášová (25) ze Svatby na první pohled prozradila, co jí na ženichovi Kadrim (29), kterého pro ni vybrali experti, nejvíce imponuje. Podělila se s námi také o zážitky z natáčení, veselky i o to, co jí prolétlo hlavou, když kráčela před oltář.

Andrea ze Svatby o střípcích z natáčení


"Celý den byl dost psychicky vyčerpávající, takže ho mám tak nějak v mlze," zavzpomínala Andrea Eliášová na svůj pohádkový svatební den. EXtra.cz prozradila, jak natáčení veselky pro pořad Svatba na první pohled probíhalo a co se jí při tom honilo hlavou.

"Pamatuji si, že ten den pršelo a do poslední chvíle se nevědělo, zda bude svatba venku či uvnitř. Nakonec byla venku, mělo to však jeden problém. Když jsem šla k oltáři, chvílemi jsem měla pocit, že nedojdu, podpatky se mi neustále bořily do trávy a já každým krokem měla pocit, že ztratím v trávě celou botu. Takže vážně skoro jako Popelka," pobavila perličkami z natáčení. Andrey jsme se také zeptali, co jí proběhlo hlavou, když poprvé spatřila svého ženicha.

Andrea o tom, co má na Kadrim nejradši

"Vím jen, že se mile usmíval. Sympaťák každým coulem," svěřila se nevěsta zamilovaně a pokračovala i výčtem jeho nejlepších vlastností. "Na Kadrim mi nejvíce imponovalo to, jak jsme se spolu neustále smáli a měli si o čem povídat. Líbí se mi na něm, jak silné citové vazby má se svou rodinou," prozradila Andrea s tím, že právě to je spojuje ze všeho nejvíc. A kompatibilitu vycítili také diváci, kteří si pár od první chvíle absolutně zamilovali. Čím to je?

"Myslím, že je to převážně tím, že jsme oba dost lidští a usměvaví. Samotnou mě až překvapilo, jak pozitivně diváci reagovali. Jsem nesmírně ráda, že jsme lidem sympatičtí," svěřila se Andrea skromně. Ve vztahu jsou pro ni nejdůležitější tři parametry. "Důvěra, zodpovědnost a spolehnutí," vyjmenovala.

Krásné Popelky jsme se také zeptali, zda si dokáže představit, že by ji experti spárovali s někým jiným než s Kadrim. Odpověď zněla jasně: "Zpětně si to představit nedokážu, celkově se snažím nezaobírat otázkami co by kdyby. Jsem člověk, který věří na osud, takže to beru tak, že jinak to být ani nemohlo."

Související články

Další články