Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Andrea z Kobry 11 dávno není taková kočka: Ze Semirovy lásky je vetchá stařenka!

Andrea z Kobry 11 dávno není taková kočka: Ze Semirovy lásky je vetchá stařenka!
Zdroj: RTL/Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Kam se hrabe Ulice! Jestli se dá něco označit za opravdový televizní hit, pak je to Kobra 11. Německá akční nálož z prostředí dálniční policie baví diváky už přes 20 let. Společně se seriálem stárnou i jeho hrdinové. Vráskám a pytlům pod očima se bohužel nevyhla ani představitelka půvabné sekretářky Andrey!

Semir Gerkhan v podání Erdogana Atalaye (51) je pro Německo něco jako Superman pro Ameriku. Za 20 let zvládl v Kobře 11 po boku osmi parťáků roztřískat tisíce aut a zatknout neméně padouchů.

Čas s ním pořádně zamával, ale snad ještě víc se vyřádil na herečce Carině Wiese (50). Ta v seriálu ztvárňuje půvabnou sekretářku a Semirovu životní lásku Andreu.

Jako jedna z mála vydržela v seriálu dodnes a je na ni velmi smutný pohled. Z vášnivé kočičky je stařenka, která se brzy neobjede bez chodítka. Zůstal jí akorát pověstný úsměv, jímž vždycky detektivům z dálniční policie zvedne náladu.

Andrea a Semir si v Kobře 11 prošli mnohým. Nejprve spolu randili, potom se vzali a měli děti. Manželství ale krachlo a Semir rozvod příliš nezvládal. Ale nebyl by to německý seriál, aby se vše v dobré neobrátilo. V momentálně vysílané sérii jsou opět svoji.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy