Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová vedle svých dětí vypadá jako jejich sestra: Jak to dělá, že má tak dokonalou postavu?

No nevypadá úchvatně?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 39 fotografií
Modelka Andrea Verešová má jednu z nejlepších postav československého šoubyznysu. Jako modelka patří už dávno do důchodu, ale díky svému bezchybnému tělíčku si může stále dovolit producírovat se na módních molech, a to dokonce ve spodním prádle. Jak to dělá?

Andrea Verešová (37) už má sice sedmatřicet let a dvě děti, ale pořád vypadá perfektně. Její postavu by jí mohly závidět kolegyně, kterým ještě nebylo ani dvacet. Právě proto si může dovolit stále dělat modelku a předvádět spodní prádlo nebo plavky.

Svou výbavou se často pyšní na sociálních sítích a fanoušci se nemohou nabažit. Nedávno přidala fotku se svým synem, vedle kterého nevypadá jako jeho máma, nýbrž sestra. Holky v jejím věku už pomalu odcházejí do modelingového důchodu, ale Verešová stále září.

Občas postuje na Instagram fotky toho, co jí a jak se průběžně během dne stravuje. Modelka si zakládá na zdravé a vyvážené stravě. Rozhodně nedrží žádné drastické diety.

V rozhovoru pro eXtra.cz před nedávnem sdělila, že se snaží pravidelně cvičit, ale starost o dvě děti a velká vytíženost také dělají své. Andrea je jednou z těch, jež si bude moct dovolit prezentovat své tělo klidně i ve čtyřiceti.

Související články

Další články