Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Andrea Verešová Vary neoplakává: Polibky s ženou i divoká party naostro s fešným manželem

Andrea Verešová
Zdroj: Instagram A. Verešová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
dovolená

Modelka a podnikatelka Andrea Verešová (41) patří mezi klenoty karlovarského filmového festivalu, avšak letos se na hvězdné události po boku svého manžela Daniela Volopicha (57) neobjevila. Festival navíc provází chmurné počasí, které Andreu nyní rozhodně netrápí a život si užívá na slunném a luxusním ostrově Mykonos po boku té nejlepší společnosti, skvělého jídla i hudby.

Andrea Verešová se na letošním 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech neukázala, a tak se její fanoušci museli spokojit s pohledem na róby, které vynesla v minulosti, kdy platila za jednu z hvězd a společně se svým manželem Danielem Volopichem za jeden z nejkrásnějších párů. "Přeji festivalu, ať je krásný a úspěšný. Doufám, že se uvidíme příští rok," uvedla k archivním snímkům.

Života si manželé užívají naplno

Života si umí naplno užívat ovšem i době, kdy se nejen v Česku řeší nejvíce právě karlovarský festival, který letos provází chladnější a chmurné počasí. Společně se svým manželem vyrazila na krásnou dovolenou do Řecka, konkrétně na ostrov Mykonos, kde si užívají teplého počasí, dobrého jídla a hlavně skvělé společnosti, se kterou to na tanečním parketu pořádně roztočili. "Jak skvělé trávení času na Mykonosu po boku mých přátel z Brazílie. Tolik energie," uvedla Andrea ke snímkům i se svou uhrančivou kamarádkou Bru. "Budeš mi chybět," dodala k fotografii s polibkem.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy