Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová už neví co by: Její pozadí zakrýval pouze tenoučký proužek látky

Krásná modelka Andrea Verešová.
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Odvážné snímky

Modelka Andrea Verešová (41) si odjela užít slunnou dovolenou do Španělska. Na sociální sítě přidává spoustu fotografií z romantických destinací a pochlubila se také svou výstavní postavou. Poslední snímek byl velmi odvážný, je na něm zvěčněna zezadu a pozadí jí zakrývá pouze tenký proužek plavek. 

Krásná slovenská modelka Andrea Verešová tráví dovolenou ve španělském městě Estepona. A jelikož je v této destinaci velmi teplé počasí, modelka si užívá, že může trávit čas jen v plavkách. Posledním snímkem navíc ukázala, jak perfektní a vysportovanou postavu vlastně má, ačkoliv jí je jednačtyřicet let.

Na posledním snímku byla zachycena zezadu a na sobě má jen kšiltovku a plavky, které jí toho ale moc nezakrývaly. Verešová se ale rozhodně nemá za co stydět.

Prý to přehnala s retušemi

Před několika dny však Verešová dostala od lidí na sociálních sítích sprchu za to, že si moc retušuje snímky. Modelka sice v minulosti přiznala, že si některé snímky retušuje, ale podle komentujících je tohle už moc. 

U některé z posledních fotografií měla mít zvláštně rozmazené konečky vlasů, nezvykle vychrtlá stehna i výrazně upravené boky. Záhadně prý také z fotografie zmizel kus zábradlí.

Související články

Další články