Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová ukázala v plavkách rozkošná ňadra: Potřebuje nutně zhubnout, proboha proč?

+ Dalších 37 fotografií
velká galerie
Andrea Verešová (38) patří mezi jedny z nejpůvabnějších českých a slovenských modelek. Přesto všechno je prozatím nespokojená se svojí postavičkou. Před několika dny si postěžovala na sociálních sítích. „Proč chce proboha shazovat kila?“ ptají se fanoušci.

Pomalu ale jistě se blíží léto a spousta českých celebrit začíná panikařit, že nemá postavu do plavek. Podobně je na tom i Andrea Verešová (38), která ale podle nás nepotřebuje vůbec hubnout, protože má naprosto dokonalou postavu.

„Přiznám se, že mi chybí ještě pár kil shodit. Rozhodla jsem se se sebou něco dělat a opět se dát do formy, protože už na konci dubna jedeme k moři. Vím, že na to není moc času, ale snad se mi podaří do té doby shodit pár kil,“ napsala modelka na sociálních sítích k fotce, na které nemá chybičku.

Andrea Verešová má sice za chvíli čtyřicítku na krku, ale její tělo je naprosto bezkonkurenční. I když se před nějakou dobou nechala slyšet, že na společenské akce kývne jen výjimečně a raději se věnuje rodině, tak čas od času zaprovokuje.

Tentokrát na snímku v plavkách odhalila své bradavky a nejeden komentující muž se z toho mohl zbláznit. Andrea Verešová to zkrátka umí.

Mohlo by vás zajímat

Další články