Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Andrea Verešová ukázala smyslné křivky: Šejkové v Dubaji musí manželovi Volopichovi závidět

Andrea Verešová v Dubaji.
Zdroj: Archiv Andrea Verešová
+ Další 4 fotografie
galerie
Půvabná modelka Andrea Verešová (40) se rozhodla, že si s manželem Danielem Volopichem a dětmi zpříjemní nepřejícnou koronavirovou dobu odletem do slunné Dubaje. Andrea se na svých sociálních sítích pochlubila nejen rodinnými snímky, ze kterých radost přímo číší, ale také skvělou postavou, na které nezapomíná dřít ani na dovolené. Není se tedy čemu divit, že i po čtyřicítce a dvou dětech má tělo jako vysekané z kamene.

Modelka Andrea Verešová (40) patří mezi nejkrásnější a nejúspěšnější ženy nejen českého showbyznysu. Ve svých čtyřiceti letech má postavičku jako lusk a jako profesionálka ve svém oboru si ji pravidelným cvičením a vyváženou stravou udržuje.

Na své postavě nezapomíná dřít ani na dovolené, a to aktuálně v Dubaji, kde cvičí pravidelně na pláži. "Úžasný nápad udělat posilovnu přímo na pláži," napsala ke snímku, na kterém pracuje na svém zadečku.

Rodina nade všechno

Do slunné Dubaje se Andrea rozhodla vyjet se svým manželem Danielem Volopichem a dětmi koncem roku 2020.

Svým fanouškům dopřává na sociálních sítích nejen pohled na svou žhavou postavu, ale také sdílí rodinné fotografie, které jsou jako z reklamy na štěstí a rodinnou lásku. "To, co na svém životě miluji úplně nejvíce, je to, s kým ten život sdílím. A to s lidmi, které miluji," napsala k fotografii s dětmi.

V galerii se podívejte, jak si Andrea s rodinou užívají krásy Dubaje.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy