Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Andrea Verešová ukázala manžela: V 56 letech je Daniel Volopich svalnatý fešák

Andrea Verešová ukázala manžela: V 56 letech je Daniel Volopich svalnatý fešák
Zdroj: archiv Andrey Verešové
+ Dalších 9 fotografií
kondice
Andrea Verešová (40) neustále zahlcuje sociální sítě svými snímky, na kterých ukazuje nejen krásný obličej, ale i dokonalou postavu v bikinách. Nyní ale udělala výjimku a příznivcům v plavkách neukázala sebe, ale svého manžela Daniela Volopicha. Ten v 56 letech vypadá výborně a svými svaly Andreiny fanoušky naprosto ohromil.

Modelka Andrea Verešová je už dlouhá léta vdaná za podnikatele Daniela Volopicha, kterému porodila dvě děti. Sama Andrea ve 40 letech vypadá jako dvacátnice a její manžel rozhodně nezůstává pozadu. Při pohledu na jeho formu je jen těžko uvěřitelné, že už dávno překročil padesátku.

Verešová se sice se svým manželem čas od času objeví na veřejnosti, na sociální sítě ale jeho snímky nepřidává. Nyní udělala výjimku a její příznivci nestačí zírat, jakého má doma fešáka. „No, dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem tuhle fotku přece jen přidala, i když to manžel nemá rád,“ napsala modelka.

„Často se mě na něj ptáte a konečně se nechal vyfotit, což je dost výjimečné, tak toho musím využít. A zase mi nebude chtít minimálně rok zapózovat,“ napsala Andrea k fotce Volopicha, kterého začaly především ženy okamžitě zavalovat komplimenty.

Neuvěřitelná forma

Fanoušci a fanynky Verešové si všimli především skvělé formy, v jaké její manžel je. „Manželovi že je 56? Nevěřím,“ napsala jedna z fanynek. „To jsou svaly, super,“ napsala další. Daniel a Andrea se podle mnohých dokonale doplňují a oba na sobě pracují tak, že věkový rozdíl 16 let by mezi nimi jen tak někdo netipoval.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy