Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová ukázala BRADAVKU! Schválně? Tato prsa jsou opravdu hezky vyrobená!

Andrea nám toho ukázala o trochu víc…
+ Dalších 41 fotografií
Modelka Andrea Verešová dorazila na luxusní akci Zlatý chrt a ukázala všem přítomným bradavku! Jsou její prsa opravdu dílem přírody, nebo šikovně zpracovaný silikon?

První luxusní akce ve znamení jara se uskutečnila na chrtím závodišti Greyhound, kde proběhla akce s názvem Zlatý chrt – Golden Greyhound Awards. Dostihový greyhound je vznešená a elegantní psí rasa. Všichni tito psi jsou vysocí, mrštní, štíhlí a velmi rychlí běžci.

Tato velkolepá událost, pro kterou se již vžil název Chrtí Oscaři, se samozřejmě nemohla obejít bez šampaňského, krásných žen, červeného koberce a českých celebrit. Vítězové celoroční chrtí soutěže na předávání cen dorazili v luxusní černé limuzíně a pro ocenění si kráčeli po červeném koberci jako skutečné světové hvězdy. Své výhry za vítězství převzali majitelé chrtů, kteří si své čtyřnohé mazlíčky s láskou hýčkají.

Mezi VIP hosty nechyběla také modelka Andrea Verešová (36). Ta na akci převzala šek v hodnotě 100 000 Kč. Na akci měla Andrea mírně oteklý obličej, jako kdyby zrovna byla po šetrném botoxu. Možná právě proto si modelka nevšimla, že fotografům ukázala bradavku a skoro celé ňadro!

„Z celého srdce bych chtěla poděkovat majitelům vítězných chrtů za ušlechtilý a velmi velkorysí dar NFAV. Moc si toho vážím a slibuji, že peníze velmi pečlivě rozdělíme mezi děti, které naši pomoc opravdu potřebují,“ děkovala Andrea.

Tak jako tak, všichni si přišli na své. Někdo viděl bradavku a další zase tučný šek. Tak zase za rok!

Mohlo by vás zajímat

Další články