Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová trpí jako zvíře: Na svoji oblíbenou činnost musí zapomenout!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 27 fotografií
zraněná modelka
Jak se zdá, tak půvabná Andrea Verešová (38) si už tuto zimu jen tak nezalyžuje. Ještě nedávno zahajovala zimní sezonu ve Špindlerově Mlýně a těšila se na to, jak napadne sníh a konečně si pořádně zajezdí. V současné době si ale namohla koleno tak, že se na lyže nepostaví. Bude muset na další operaci?

"Tak to vypadá, že tento rok si už moc nezalyžuju. Jedině že by si mě vzaly do rukou nějaké šikovné ručičky a pomohly mi co nejdříve vyléčit moje zraněné koleno," napsala Andrea Verešová (38) smutně na svůj profil.

Ještě na začátku prosince přitom zahajovala zimní sezonu ve Špindlerově Mlýně a nemohla se dočkat toho, až napadne sněhobílá nadílka a ona si konečně se svojí rodinou pořádně zalyžuje.

Bohužel další vážné zranění kolene modelce znepříjemnilo zbytek zimy. Andrea Verešová se na lyže tuto zimu postaví už jen stěží. Zdravotní komplikace s kolenem půvabnou Anderu trápí už od roku 2015, kdy skončila s přetrhanými křížovými vazy a natrženým bočním vazem.

Od té doby modelku provázejí neustále problémy s kolenem a při lyžování musí být na sebe hodně opatrná. Tak držme palce, ať se Andrea dá co nejrychleji dohromady!

Související články

Další články