Andrea Verešová (37) patří mezi stálice českého showbyznysu. Vůči ostatním hvězdám, které se musejí o svou výsostnou pozici tvrdě prát, je to skoro až nefér. K tomu, aby se udržela v pozornosti veřejnosti, jí stačí ukázat se v létě na Karlovarském filmovém festivalu a vždy na začátku lyžařské sezony předvést luxusní kombinézu ve Špindlerově Mlýně.

Poprvé se rodačka ze Žiliny dostala na molo již jako šestnáctiletá díky vítězství v soutěži Elite Model Look. Rok na to se odstěhovala do Paříže, kde studovala na lyceu a nastartovala svou modelingovou kariéru. Hned po svém návratu ze zahraničí na rodné Slovensko zvítězila v soutěži Miss a dostala se do širšího podvědomí veřejnosti.

Soutěže krásy ovšem chrlí každý rok nové tváře, jejichž životnost většinou nemá dlouhého trvání. Opravdové slávy se Verešová dočkala teprve díky vztahu s Jaromírem Jágrem (46). Po boku hokejové osmašedesátky strávila několik let, rozhodně nešlo o letní románek. Vztahu nakonec uškodila modelčina tvrdohlavost a ctižádost. Nechtěla se vzdát své kariéry v Česku a na Slovensku, do toho ještě studovala práva. Tu pravou životní lásku nakonec našla až ve vlivném právníkovi Danielu Volopichovi, za nějž se provdala v březnu 2007.

Málokdo by hádal, že slovenská modelka bude za dva roky mít v občanském průkazu čtyři křížky. Ve formě se udržuje především jógou, svou roli jistě hraje i starost o dvě děti. V naší galerii se můžete podívat, jak se Andrea v průběhu času změnila a utvrdit se v tom, že i ve svých 38 letech drží krok se svými o generaci mladšími kolegyněmi.