Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová sklízí kritiku od fanoušků na všech frontách: Co tak drsného jí píší?

Andrea Verešová pod palbou kritiky.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 52 fotografií
Andrea Verešová (37) je jednoznačně jednou z nejkrásnějších československých modelek a na svůj věk stále jede v modelingu první ligu. Ráda se ukazuje na sociálních sítích a vesměs sklízí nemalý úspěch. Bohužel tentokrát to fanoušci trochu přehnali a do dlouhonohé krásky se drsně opřeli .

Modelka Andrea Verešová (37) se pyšní naprosto dokonalou postavou. Málokdo by řekl, že už jí bude za tři roky čtyřicet. Na své postavě si dává záležet, a proto, i když je ve věku, kdy modelky chodí do důchodu, stále jede první ligu a nebojí se ani přehlídky v plavkách.

Máma dvou krásných dětí se snaží stravovat střídmě, pravidelně cvičí a navíc je neustále v pohybu. Před nedávnem chtěla potěšit své fanoušky na sociálních sítích sexy fotkou v plavkách z dovolené, ale sklidila velkou kritiku.

„Příliš uměla a nepřirozená,“ zní jeden z komentářů a za ním hned další: „Strašně uměle působíš, hodně make-upu, nebo retuše.“ Přitom Andrea na fotkách rozhodně nevypadá přeumělkovaná ani hodně vyretušovaná.

V tomhle případě jsou fanoušci opět mimo. Co myslíte vy?

Související články

Další články