Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Andrea Verešová si hřeje tělíčko na Santorini: Víme, na kolik vyjde noc v hotelu, kde bydlí

Andrea Verešová na Santorini: Víme, kolik stojí noc v hotelu
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové, Hotel Astra suites
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Santorini

Modelka Andrea Verešová (41) si splnila sen a prožila dovolenou na pohádkovém Santorini. Víme, na kolik vás vyjde týden v hotelu Astra Suites, kde byla ubytovaná i Andrea.

Andrea Verešová si Řecko zamilovala

Modelka Andrea Verešová (41) si splnila sen. Díky svému Danielu Volopichovi (57) se podívala do Řecka. Konkrétně navštívili její vysněné místo, ostrov Santorini.

"Santorini je nádherný ostrov a městečko Oia je překrásné," pochlubila se modelka na sociálních sítích. Fanoušky bombardovala jednou fotkou za druhou. Luxusní ubytování, bazén, výhled i snídaně. Dechberoucí hotel Astra Suites byl zařazen mezi 25 nejromantičtějších ubytování vůbec. A na kolik vyjde?


Dovolená na Santorini jen pro bohaté?

"Neletěli jsme se žádnou cestovkou, koupili jsme si letenky a ubytování si vybrali přes Booking. Upřímně jsme ani nedoufali, že to bude taková pecka. Všechny hotely a apartmány totiž vypadají dost univerzálně, takže z nich nemáte šanci rozklíčovat, jak bude právě váš apartmán vypadat," podělila se o své zážitky Andrea s tím, že doporučuje apartmán 304 nebo 305. "Cenově jsou sice dražší, ale mají vlastní bazén a absolutní soukromí," dodala.

A na kolik taková sranda vyjde? Podle oficiálních stránek hotelu v přepočtu zhruba na 13 až asi 23 tisíc korun za noc pro jednoho hosta. Pokud tedy jedete s partnerem na 14 dní, může vás luxusní dovolená vyjít i na skoro 600 tisíc korun, týden na střídmějších 300 tisíc, pokud se spokojíte s apartmánem bez bazénu, zaplatíte za týden v ráji pro dva něco přes 150 tisíc korun. Na Booking vás ale vyjde cena levněji. Noc pro jednoho pořídíte už od asi 10 tisíc korun, záleží však jak na apartmánu, tak na době, kdy chcete letět.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy