Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Andrea Verešová se zlatou bundou na těle: Rozžhavila zasněžený Špindl

Andrea Verešová
Zdroj: Skiareál Špindlerův Mlýn
+ Dalších 11 fotografií
KOČKA
Marná sláva: tahle modelka by sice vzhledem k věku měla pomalu pověsit kariéru na hřebík, místo toho ale dál vypadá jako o patnáct let mladší kočka. A jak je vidět, Andree Verešové (39) to neskutečně sekne nejen ve chvíli, kdy na sobě má jen pár centimetrů látky, ale i v období, kdy je těsně pod nulou a slovenská kráska je oblečená od hlavy k patě.

Ukázalo se to na oficiálním otevření lyžařské sezóny ve Špindlu, ke kterému Verešová patří asi stejně jako Jiřina Bohdalová k Rákosníčkovi nebo Suchánek ke Genzerovi.

Obdiv

Letos mám už první lyžovačku za sebou. Spojila jsem ji s focením v rakouském Söldenu – v oblíbeném místě Agenta 007. Teď už se ale těším, že začíná konečně sezóna tady. My to tady milujeme. Máme to blízko, a navíc děti jezdí za Sportovní akademii Špindlerův Mlýn a trénují tu každý víkend. Zase sem tedy budeme jezdit pravidelně,“ prozradila na ski opening Andrea Verešová (39).

Ta bude s rodinou ve Špindlerově Mlýně i po Vánocích, jež prožije v rodinném kruhu i s babičkami. „Mezi svátky pak budeme ve Špindlerově Mlýně a na Silvestra letos vyrážíme do Jasné do Tater,“ pronesla krásná Andrea.

Zábava

Se Špindlem souvisí také úspěšná stejnojmenná komedie, jejíž první díl měl v kinech velký úspěch a na níž se snaží navázat druhý díl-2 režiséra Radka Balaše ze StarDance, který do filmu obsadil například Radima Fialu, Kateřinu Kairu Hrachovcovou, Hanu Vagnerovou, Filipa Blažka a velkou řadu dalších osobností. Film měl před pár dny úspěšnou premiéru

„Není důležité to, co tvrdí kritiky, ale jak se to bude líbit divákům. Chvála recenzentů by byla naopak kontraproduktivní. Naštěstí jedničku kritika ztrhala, diváci přesto vzali kina útokem a po úspěchu se mi najednou začínali ozývat i partneři, kteří předtím nad tématem ohrnovali nos. Žánr komedie lidem evidentně chybí,“ řekl eXtra.cz jeden z hlavních tvůrců Špindlu 2 Jiří Markvart.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy