Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Andrea Verešová provokuje z postele: Její intimní partie zakrývá jen kousek peřiny

Andrea Verešová v rouše Evině.
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové
+ Dalších 7 fotografií
Nahota

Slovenská kráska Andrea Verešová (42) se ukázala v rouše Evině. O modelce je známé, že ráda provokuje, a když k tomu může použít své tělo, je to o to lepší. Nyní se předvedla na svém Instagramu zcela nahá v bílých peřinách a na posteli dominují rudé růže. Snímek je dost odvážný. 

Dvojnásobná maminka Andrea Verešová opět ukázala, že na svůj věk opravdu nevypadá. Jaké je její tajemství na udržování sexy postavy, je dodnes záhadou. Miss Slovenska na svůj Instagram přidala fotku, na které leží úplně nahá a před sebou má jednu růži z pugetu.

Své křivky si naštěstí pro sebe nenechává. Téměř s každou polonahou fotografií se chlubí veřejnosti. Ať už jde o sexy pózy v minibikinách nebo o nahá pokušení v postelích.

Hrdý manžel

Její manžel Daniel Volopich na ni může být pyšný. On sám je prý důvodem, proč modelka chodí do společnosti vyzývavě oblečená. "Můj miláček má vždy raději takový sexy rafinovaný styl, takže mu chci dělat radost," svěřila se Andrea pro Expres. Vznikla snad tahle fotka na podnět jejího muže? Nahá žena v posteli s poházenými růžemi kolem prý bývá snem nejednoho muže. Vzpomeňte si na legendární smutnou komedii Americká krása.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy