Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová poslala dojemný vzkaz manželovi: Daniel musí být v sedmém nebi

Zdroj: Archiv Andrea Verešová
+ Další 4 fotografie
vyznání
Modelka Andrea Verešová (40) se koncem loňského roku rozhodla vyrazit do Dubaje, kam odletěla se svým manželem Danielem Volopichem (56) a jejich dětmi. Z krásné prodloužené dovolené posílá Andrea mnoho slunných pozdravů, mezi kterými se objevilo i dojemné vyznání lásky jejímu manželovi.

Andrea Verešová patří i ve čtyřicítce na krku a dvou dětech mezi nejžádanější modelky, a to jak v Česku, tak na Slovensku. A není se čemu divit, své tělo udržuje neustále v perfektní kondici a je tak mnohým lidem inspirací a motivací, že všechno jde, když se chce.

Své odzbrojující křivky vystavuje již několik týdnů ve Spojených arabských emirátech, kde je počasí jako stvořené na plavky, a tak své fanoušky pravidelně zásobuje snímky v plavkách.

Vyznání lásky

Mimo slunné pozdravy však vynahradila na svých sociálních sítích i místo pro vyznání lásky svému manželovi Danielu Volopichovi, kterého si vzala před více než třinácti lety a společně na svět přivedli jejich dvě děti Vanessu a Daniela.

Láska jako trám u nich i po letech přetrvává a patří tak k jednomu z nejstabilnějších párů showbyznysu. "Když ti řeknu, že tě miluji, neříkám to pouze ze zvyku, ale připomínám ti, že TY jsi můj život," vzkázala dojemně a ke vzkazu připojila společný snímek jako z reklamy na štěstí.

Související články

Další články