Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová opět vystrčila růžky. Tedy spíš bradavky…

Tenhle hrudníček vás nenechá chladnými.
+ Další 2 fotografie
O tom, že je Andrea Verešová sexy kost k nakousnutí, není rozhodně pochyb. Modelka to moc dobře ví a strašně ráda své svůdné křivky předvádí. Jen se podívejte na její bujný hrudníček a prdelku jako dva kmínky.

Na to, že má Andrea Verešová (35) po dvou porodech, můžeme jen tiše závidět, jak vypadá. Dalo by se říct, že je to až nespravedlivé, jak k někomu byla ta příroda tolik štědrá.

Modelka si je toho vědoma a na svůj Instagram dává jednu luxusnější fotku svého tělíčka vedle druhé. A my vám chceme taky ten pohled dopřát, aby vás slovenská kočička rozhicovala.

Ale stále nevíme, co je hezčí, jestli silikonová prsa, či zadeček bez jediného náznaku celulitidy. Alespoň si přijdou na své jak horňáci, tak i dolňáci. Byť modelka nepřiznala, že její prsa nejsou zas tak dílem přírody, ale nelze jí neodpustit a musíme uznat, že jestli opravdu nejsou tyhle skvosty její, tak se tahle práce plastickému chirurgovi povedla.

Mohlo by vás zajímat

Další články