Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová opět provokuje! Předvedla dokonalé tělo dvacítky

Zdroj: instagram
+ Dalších 40 fotografií
Andrea Verešová (37) je známá provokatérka. Moc dobře ví, že má co nabídnout, a tak se čas od času nestydí kousíček poodhalit. Slovenská modelka opět dokázala, že i když má čtyřicítku téměř na krku, tělíčko má stále dokonalé a hrdě ho může vystavovat!

Slovenská modelka Andrea Verešová (37) hravě strčí do kapsy o deset let mladší děvčata. Je znát, že na své postavičce maká dnem a téměř i nocí, aby se nemusela za své tělo stydět. Taková situace u Verešové sice nikdy nenastala, ale co není, může být.

Proto chodí Andrea pravidelně cvičit a čas od času poskytne fanouškům pohled na své božské tělo. Teď si momentálně užívá wellness a slovenské hory, nezapomněla však při této příležitosti ukázat světu, jak dokonalou postavičku má – a že se tedy má čím chlubit!

K jedné ze svých fotek napsala: „Všimněte si, jak příroda, rostliny a stromy rostou v tichosti. Všimněte si, jak se nebe, slunce a měsíc nenápadně pohybují. I my potřebujeme ticho, abychom se mohli dotknout duše.“ Při pohledu na její tělo se ale asi málokdo koukal na krajinu kolem ní.

Související články

Další články