Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová opět dokázala, že do starého železa rozhodně NEPATŘÍ! Předvedla DOKONALOU postavu a NADUPANÝ dekolt!

No není to nádhera?
Zdroj: instagram.com /Jan Tůma
+ Dalších 33 fotografií
Dokonalá Andrea Verešová nafotila s fotografem Janem Tůmou opravdu rajcovní fotky. Už nejednou tahle modelka dokázala, že má smysl pro krásu, jedinečnost a šarm. Na tuhle vypracovanou postavu je zkrátka radost pohledět. I když Andrea už nepatří mezi nejmladší modelky, do důchodu se nechystá. A to je moc dobře!

Andrea Verešová (36) je zkrátka profesionálka každým coulem. Opět i v šestatřiceti letech dokázala, že patří k naprosté elitě, co se týče modelingu. Její dokonalé křivky zvěčnil fotograf Jan Tůma a fanoušci se můžou radostí zpřetrhat.

Verešová umí jednoduše prodat své křivky tak jako žádná jiná modelka. Každá její nová fotka má v sobě něco nového a samotná Andrea nás pořád baví.

Andrea má hodně kolegyň v branži, které by se mohly od ní učit. Tahle máma od dětí rozhodně nepatří do žádného modelingového důchodu.

Její dokonalé partie baví fanoušky dál a ti doslova hltají její instagramový profil a nemůžou se dočkat, až Slovenka přidá další nažhavenou fotku. Taky pevně doufáme, že Andrea s tím jen tak nesekne a bude nás svojí krásou zásobovat dál.

Související články

Další články