Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová okouzlila v mimozemském modelu: Její bujná ňadra se drala ven!

+ Dalších 35 fotografií
velká galerie
Andrea Verešová (38) platí za jednu z nejlépe oblékaných českých a slovenských celebrit. O víkendu odstartovala jedna z největších módních událostí v České republice, Mercedes-Benz Prague Fashion Week, na kterém všem přítomným vytřela zrak svým mimozemským modelem právě Andrea Verešová.

Už v pátek večer odstartoval Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který si nenechalo ujít spoustu hvězd. Všichni přítomní si samozřejmě dali maximálně záležet na tom, aby vypadali naprosto dokonale a byli nepřehlédnutelní.

Jestli se tohle někomu opravdu podařilo splnit, tak to byla jednoznačně Andrea Verešová (38). Modelka dorazila ve skutku originálním modelu, ve kterém připomínala zástupce mimozemské civilizace. Její outfit ale rozhodně nepůsobil fádně.

Andrea se nechala před časem slyšet, že s přibývajícím věkem už moc neobráží každou akci, na kterou je pozvaná, ale tohle se jí opravdu povedlo. Nikdo z přítomných si nemohl nevšimnout jejího obřího dekoltu, který dodával modelu šmrnc.

Mohlo by vás zajímat

Další články