Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová o Špindlu 2: Bála jsem se scény s o 2 hlavy větším chlapem

+ Dalších 15 fotografií
komedie
Velkých filmových rolí se ve filmu Špindl 2 dočkaly i osobnosti, které veřejnost není zvyklá na plátnech vídat. Mezi nimi je i Andrea Verešová (39), která je dlouhá léta ikonou zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně. I proto si zahrála sama sebe. Ačkoliv si natáčení užila, uznala, že jedné scény se skutečně bála.

Andrea Verešová si natáčení zimní komedie Špindl 2 velmi užila. Důvodem bylo hlavně to, že její role pro ni byla opravdu přirozená. „Dá se říct, že hraju sama sebe, což je super, protože jsem to měla víceméně přirozené a byla to pro mě pohoda. Jsem máma, jsem modelka, jsem lyžařka, hrála jsem všechny role,“ řekla Verešová pro eXtra.cz.

I když hrála samu sebe a měla tedy v podstatě velmi jednoduchý úkol, z natáčení jedné scény měla opravdu strach. „Musela jsem se naučit heimlichův hmat, kdy jsem zachraňovala a dávala jsem první pomoc asi o 2 hlavy většímu chlapovi. Musím říct, že toho jsem se trošku bála,“ uvedla modelka.

Co dalšího slovenská kráska, modelka a instagramová diva v rozhovoru s eXtra.cz prozradila? Podívejte se na video, v němž Andrea Verešová otevřeně hovoří o natáčení zimní komedie Špindl 2, který v těchto dnech válcuje kina.

Související články

Další články