Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Andrea Verešová o první lásce dcery Vanessy (15): Mají tam manželskou postel

+ Dalších 5 fotografií

Není jen úspěšnou podnikatelkou a modelkou, Andrea Verešová (42) se cítí být hlavně mámou a na své dvě ratolesti,  Vanessu (15) a Daniela (13), je nesmírně pyšná. Se svou patnáctiletou dcerou měla nyní společné focení pro kampaň vlastních produktů doplňků stravy a v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak se připravuje na Vanessinu první lásku. 

Vanessa je parťačka

Modelka Andrea Verešová je hrdou maminkou. Její dcera Vanessa jí dělá samou radost, a to nejen svými studijními úspěchy, ale i sportovními. Přesto jsou ale chvíle, kdy umí jako rodič pěkně vypěnit.

"I když vypadáme jako rodina ze žurnálu, tak mi někdy umí rupnout nervy," prozradila Andrea Verešová. "Je dobré mít respekt, protože jsou určité hranice, které by se neměly překračovat, a já říkám, že to je u dětí podobné jako u zvířátek. Do určité doby by se měly naučit pravidla a hranice, aby potom věděly, co se patří a měly vzorce slušného chování," dodala bývalá modelka a podnikatelka.

"Já jsem moc ráda, že obě moje děti jsou rodinně založené podobně jako my s manželem. Jsou rády, když jsme spolu a myslím si, že těch chvil, kdy bychom si strašně lezli na nervy, je minimum, a když to přepísknou, tak se umí omluvit," poznamenala v rozhovoru pro eXtra.cz Andrea, ale přiznala, že omluvit se přijde spíš její syn než dcera, která je už patnáctiletou slečnou.

Velká postel je základ

Ačkoliv je Vanessa teenagerka, Andrea si ji nemůže vynachválit. "Dcera je mi velkou oporou a je to skvělá parťačka," říká modelka, která pro svou ratolest nedávno zhotovila zcela nový pokojíček, přece jen už není dítě a brzy začne řešit první lásky.

"Zatím jsme to neřešily, ale všechno je jednou poprvé. Poprvé je focení, první kampaň mé dcery a na tu první lásku jsem moc zvědavá a těším se na to," odpověděla modelka s potutelým úsměvem. "Teď jsme Vanessce zařídili nový pokojíček, ještě se to pořád dodělává. Bylo to překvapení, ale tím, že není všechen nábytek ještě hotový, tak to má na etapy, ale do Vánoc by to mělo být hotové a doufám, že se jí tam bude líbit," řekla pyšná maminka, která je přesvědčená, že si Vanessa nový, teď už dospělejší pokoj zasloužila.

"Má tam velkou postel, takže když na to přijde, tak je připravená na návštěvu, to už jí pak nebudeme moct něco příliš zakazovat," uvedla závěrem Verešová, která společně se svou dcerou nafotila kampaň k jejím vlastním Kolagen a CBD produktům, které si nechala vyrobit ve Švýcarsku.

Mezi slavnou maminkou a její sportovně velmi nadanou dcerou to naštěstí nejiskří tak, jak se občas stává, naopak Vanessa říká, že jí krásnou a úspěšnou maminku spolužáci ve škole závidí. "I ve škole mi trochu závidí, ale já si toho nevšímám a nevadí mi to. Chci, aby byla máma ta hlavní hvězda," prozradila pro eXtra.cz Vanessa Volopichová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy