Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová nezvládla drsnou kritiku a udělala radikální krok! Čím se vůbec provinila?

+ Dalších 21 fotografií
Modelka Andrea Verešová (38) v poslední době často cestuje. Nedávno se dokonce vypravila pózovat fotografům až na ledovce, a tak si teď užívá u moře, kam odletěla kvůli focení pro kosmetickou značku. Na sociálních sítích se nepochlubila jen prosluněnou pláží, ale i dokonalým tělem, poté se strhla lavina kritiky. Co lidi nadzvedlo ze židlí?

Modelka Andrea Verešová (38) se svými fanoušky ráda sdílí své soukromí a denně přidává příspěvky na svůj Instagram. Jinak tomu nebylo ani teď, kdy se pochlubila nejen krásnými fotografiemi z pláže, ale rozhodla se ukázat i to, jak se udržuje v kondici.

Na svém profilu předvedla své dokonalé tělo v plavkách a ukázala, jak vypadá její cvičení, které nevynechává ani na dovolené. To ale zřejmě netušila, že tohle na první pohled dokonalé video si vyslouží tolik kritiky!

I když celé cvičení na videu vypadalo opravdu dokonale a místy působilo i dost odvážně, lidé se do krásky ihned pustili: „To je nějaká příprava pro Playboy?“ napsala jedna z jejích sledujících. To ale nebylo zdaleka vše!

„Andrejko, nic ve zlém, ale ty dřepy děláš špatně, není to dobrá technika,“ napsala další žena do komentáře. Postupně se přidali další: „Postavička super, ale dřepy jsou opravdu špatné,“ zaznělo v dalším komentáři.

„Když už cvičíš, tak se aspoň nauč správně dělat dřepy,“ nešetřili Verešovou lidé. Našli se i tací, kteří se modelky zastávali, ale ani to nepomohlo. Zdálo se, že Andree je úplně jedno, co si lidé myslí a na jejich kritiku nereagovala.

Po pár hodinách se ale ukázalo, že další kritiku nesnese! Razantně zakročila a vše smazala! Zřejmě se dál nechtěla nechat zesměšňovat a mazání jí přišlo jako nejlepší řešení. Co si o jejím cvičení myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články