Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová na přehlídce odhalila bradavky i klín! Rozhodně se bylo na co dívat!

Andrea toho na přehlídce ukázala dost…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 58 fotografií
Andrea Verešová se opět stala královnou přehlídky! Tentokrát se však řešil hlavně její klín! Měla nebo neměla na sobě kalhotky?

Hlavní hvězdou přehlídky Natali Ruden (47) byla bezesporu modelka Andrea Verešová (36) , která na molo vešla jako pravá mořská královna. V bílých šatech jakoby ušitých z rybářské sítě celou módní show zahajovala. Natali Ruden se tentokrát inspirovala oceánem, a proto není náhoda, že Andrea měla na hlavně mořskou hvězdici.

„Hviezdu som na hlave eště nemala. Myslím, že ani v detstve na maškarnom nie. Vždy je niečo prvýkrát,“ komentovala svoji hvězdnou ozdobu Andrea.

Nutno dodat, že Andrea se opět předvedla jako dokonalá modelka. Perfektní postava a hlavně mnoho odhalených míst. První zřetelné místo, které bylo pod šaty vidět, byly bradavky. Jistě se zde jednalo o záměr, ale co… takhle perfektně stojící bradavky v jedné linii se moc často na přehlídkových molech u nás nevidí. Když Andrea došla na konec mola, pohodila ladně spodní částí svých šatů. V tu chvíli byla modelka naprosto oslepena blesky z fotoaparátů, protože v ten moment odhalila víc než původně chtěla.

Titěrné kalhotky tělové barvy byly svým odstínem skoro naprosto totožné s kůží Verešové. Proto si všichni chvílemi mysleli, že šla přehlídku naostro. Naštěstí spodní prádlo Andrea měla a tudíž byla na akci naostro pouze přítelkyně Leoše Mareše (41), Monika Koblížková (35).

Související články

Další články