Hlavní hvězdou přehlídky Natali Ruden (47) byla bezesporu modelka Andrea Verešová (36) , která na molo vešla jako pravá mořská královna. V bílých šatech jakoby ušitých z rybářské sítě celou módní show zahajovala. Natali Ruden se tentokrát inspirovala oceánem, a proto není náhoda, že Andrea měla na hlavně mořskou hvězdici.

„Hviezdu som na hlave eště nemala. Myslím, že ani v detstve na maškarnom nie. Vždy je niečo prvýkrát,“ komentovala svoji hvězdnou ozdobu Andrea.

Nutno dodat, že Andrea se opět předvedla jako dokonalá modelka. Perfektní postava a hlavně mnoho odhalených míst. První zřetelné místo, které bylo pod šaty vidět, byly bradavky. Jistě se zde jednalo o záměr, ale co… takhle perfektně stojící bradavky v jedné linii se moc často na přehlídkových molech u nás nevidí. Když Andrea došla na konec mola, pohodila ladně spodní částí svých šatů. V tu chvíli byla modelka naprosto oslepena blesky z fotoaparátů, protože v ten moment odhalila víc než původně chtěla.

Titěrné kalhotky tělové barvy byly svým odstínem skoro naprosto totožné s kůží Verešové. Proto si všichni chvílemi mysleli, že šla přehlídku naostro. Naštěstí spodní prádlo Andrea měla a tudíž byla na akci naostro pouze přítelkyně Leoše Mareše (41), Monika Koblížková (35).