Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Andrea Verešová má čtyřicítku na krku: Promluvila o spokojené rodině a třetím miminku

Andrea sdílela nahý snímek z pláže.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
ROZHODNUTÍ
I když Andree Verešové svíčky na dortu každý rok přibývají, jako by to na ní nebylo ani vidět. Těžko se proto chce věřit tomu, že už za pár týdnů oslaví čtyřicítku. Že by doplnila řady celebrit, které rodí po čtyřech křížcích na krku, jako je Bára Basiková, Miluše Bittnerová nebo Vendula Pizingerová (ta se teprve k dalšímu porodu chystá), ale prý příliš nehrozí.

Další dítě neplánuje

Andrea Verešová (39) je už hrdou matkou dvanáctileté Vanessy a jedenáctiletého Daniela a sourozence jim pořizovat neplánuje.

„Je pravda, že teď je velký baby boom. Hodně maminek se rozhoduje teď i pro třetí dítě. Já bych si ale momentálně miminko vůbec neuměla představit. Není to totálně vyloučené, ale už o tom tolik nepřemýšlím jako dřív,“ odpověděla půvabná Andrea eXtra.cz na dotaz.

Rozum velí ne

A hned přidala důvody, proč jsou plány na rozšíření rodiny už nejspíš totálně passé.

„Věnuju se rodině, mám dvě firmy, čekají mě další krásné projekty, takže třetí miminko si s manželem sice čistě teoreticky dovedu představit, ale asi těžko bych to dokázala skloubit se svými aktivitami. Snažím se být rozumná a přemýšlet racionálně. Jsem vděčná za všechno, co mám,“ vysvětluje.

„Kolem čtyřicítky má člověk také méně energie než dřív. A čím je člověk starší, tím je taky trochu pohodlnější. Už jsem i míň trpělivá. Asi mi ke štěstí stačí naše dvě zdravé, krásné, vitální děti. Jsou v dost komplikovaném období, jdou do puberty, v té mohou někteří rodiče nadělat chyby. Je třeba s nimi hodně komunikovat a trávit s nimi spoustu času,“ vysvětluje Andrea Verešová další důvod, proč těhotenství a třetí mateřství spíš nepřipadá v úvahu.

Pandemie ji změnila

Nedávnou karanténu si prý s rodinou užila. „Byli jsme spolu nonstop. Uvědomila jsem si hodně věcí. Děti se mění, rostou, byla jsem ráda, že jsem s nimi trávila tolik času. Manžel taky často pracoval z domova, tak jsme spolu byli opravdu hodně. Zjistila jsem díky té krizi, že se není třeba nikam hnát, spousta věcí se dá vyřídit po telefonu nebo online, žena pak nemusí padat na ústa, když chce skloubit práci a rodinu. Opravdu nemám deset služek, jak si někteří myslí a před krizí jsem někdy měla problém vše zvládnout,“ míní Verešová.

Opuštěné děti

Ta se kromě vlastních dětí stará i o ty opuštěné a o prcky ze sociálně slabších rodin. V rámci Nadačního fondu Pomáháme dětem rozvíjí spoustu zajímavých aktivit.

„Zrovna v pondělí na Den dětí jdu navštívit děti z dětského domova Trnová a jako dárek jsem jim připravila nejen hezké odpoledne s kouzelníkem a spoustu dárků, ale taky výlet na Šumavu a ozdravný pobyt na horách,“ dodala.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy