Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová je majitelkou nejrozkošnějšího zadečku: Táhne jí na 40, ale stále si ho může dovolit vystavovat

Je k nakousnutí.
+ Dalších 28 fotografií
Andree Verešové klepe čtyřicítka pomalu na dveře a i přesto si může s naprostým klidem dovolit módní přehlídky jen ve spodním prádle. Je totiž majitelkou opravdu rozkošného pozadí v šoubyznysu. A nejenom zadeček je na jejím těle tím největším lákadlem.

Sedmatřicetileté slovenské modelce Andree Verešové pomalu táhne na čtyřicítku, ale její tělíčko by jí mohly závidět klidně o deset let mladší kolegyně. Andrea se nechala několikrát slyšet, že velmi dbá na správnou životosprávu a čas od času cvičí.

Starost o děti a nově působení v drsné soutěži Pevnost Boyard udržují modelku neustále v pohybu a dobré kondici. V Pevnosti Slovenka jasně ukázala, že to není žádná fiflena, která se hned tak něčeho zalekne.

I když má evidentně strach z výšek, tak soutěžní úkol, kde musela přejít pouze na malém laně dost velkou vzdálenost, přičemž pod ní byla obrovská propast, zvládla na jedničku. Sice se na konci rozplakala a padla své spoluhráčce do náruče, ale to vůbec nevadí.

Andrea je jednoznačně majitelkou nejkrásnějšího pozadí v československém šoubyznysu. Na jejím Instagramu se to peprnými fotkami jenom hemží. Škoda že už končí léto, protože na takové fotky je radost se dívat.

Mohlo by vás zajímat

Další články