Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová je bohyně peněz: Tělo vystavila v plavkách posetých dolary

Andrea Verešová: Tělo vystavila v plavkách posetých dolary
Zdroj: Instagram Andrea Verešová
Instanews

Modelka Andrea Verešová (41) přivolávala poslední letní paprsky v sexy bílých plavkách. To maminky Veronika Kopřivová (30) a Monika Bagárová (27) sdílely fotky svých dětiček. Herečka Marie Doležalová (34) si zase vzala na paškál podprsenky a placené spolupráce.

Veronika Kopřivová pobavila

"Ty výrazy musíme ještě poladit," pobavila modelka Veronika Kopřivová (30) fotkou s dcerkou, který se na snímku úžasně ksichtí. Hashtag: máma a dcera.

Marie Doležalová o spoluprácích

Herečka Marie Doležalová (34) si postěžovala, že nosí levné podprsenky. Sice jí prý vyhovují, ale nosí je také kvůli tomu, že ji žádná společnost prodávající sportovní oblečení neoslovila ke spolupráci. Ach ti influenceři.

Andrea Verešová opět nezklamala

Modelka Andrea Verešová (41) se předvedla v bílých plavkách posetými natištěnými dolary. "Stále mám letní náladu," povzdechla si. A nám spadla z její výstavní postavičky brada.

Ruminka se potatila

Zpěvačka Monika Bagárová (27) se pochlubila fotkou dcery Ruminky. Ta si vysloužila přezdívku po tatínkovi - "Mach." Jako by mu totiž z oka vypadla. "Můj malej Mach, ona je prostě Muradova," bavila se nad snímky z dovolené Monika.

Související články

Další články