Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Andrea Verešová jako šelma: V tygrovaných bikinách ukázala výstavní zadeček

Andrea Verešová se pochlubila výstavním zadečkem
Zdroj: se souhlasem A. Verešové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
horko

Andrea Verešová (42) opět pobláznila své fanoušky. Slovenská modelka se pochlubila dalším snímkem v bikinách, tentokrát na svůj Instagram sdílela fotografii své sexy siluety zezadu a obdivovatelé chválí, co vidí. V galerii se podívejte, jak to mamince dvou dětí sekne v plavkách.

Modelka Andrea Verešová slaví v létě své narozeniny, avšak přibývající léta nejsou na jejím těle znát. Slovenská kráska miluje zdravý životní styl, což nese své plody.

Na svém Instagramu sdílí jednu fotku v bikinách za druhou, čímž získává obdivovatele, ale také je inspirací. Tentokrát se ukázala zezadu v tygrovaných plavkách.

Nepřehlédnutelné kouzlo Andrey Verešové

Andrea patří mezi ženy, které jsou ozdobou každé společenské události. Středem dění byla i na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde si pod odvážné bílé šaty odhalující kompletně celá záda až k zadečku nevzala spodní prádlo, což zaznamenal i fotograf eXtra.cz.

Po boku měla jako téměř na každé akci svého manžela Daniela Volopicha, který se zajisté dme pýchou,​ jakou ženu a matku jejich dvou dětí vedle sebe má.

Jak si Andrea udržuje figuru a jaký je její fígl na věčné mládí? O tom se také nedávno rozpovídala pro redakci eXtra.cz.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy