Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová boří mýty! Takhle může vypadat matka dvou dětí a rozhodně se nemá za co stydět!

Andrea je nádherná žena!
+ Dalších 20 fotografií
Andrea Verešová (37) je krásná žena s dokonalou figurou. Opět dokazuje, že věk je jen číslo. Také inspiruje matky, že i po porodu a dvou dětech žena může vypadat nádherně a mít podstavu dvacetileté holky. Co říkáte na její křivky ?

Andrea Verešová (37) je známá svým vytříbeným vkusem a dokonalým vzhledem. Všude, kde se ukáže, je za hvězdu, a to ne jen tak bezdůvodně. Ve věku 37 let je stále nádherná jako před deseti lety a její kolegyně jí mohou jen tiše závidět.

Andrea je prostě kus. Na jejím Instagramu nedávno přibyla fotografie v plavkách a rozhodně je na co koukat. Jen málokdo by na první pohled poznal, že tohle božské tělo má za sebou dvě těhotenství. Je vidět, že pokud člověk chce, jde to vypadat skvěle v každém věku a dokonce i po porodu.

Při pohledu na fotografie, které tato slovenská modelka pověsila na svůj Instagram, vám doslova vypadnou oči z důlků. Její sexy postava a zadeček v tangách je prostě strop.

Mohlo by vás zajímat

Další články