Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Andrea Verešová bere dech: Ve 42 letech má postavu bohyně. Jaké je její tajemství?

Andrea Verešová slaví narozeniny.
Zdroj: profimedia / se souhlasem Andrea Verešová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
výročí

Modelka Andrea Verešová patří mezi ženy, které dokazují, že věk je pouze číslo. Právě dnes totiž krásná Slovenka slaví své 42. narozeniny. Maminka dvou dětí se udržuje ve skvělé formě, a to jak psychické, tak i fyzické. Redakci eXtra.cz nedávno prozradila, jaké je její tajemství na "věčné mládí". V galerii si připomeňte, jak šel s Andreou čas. 

Andrea Verešová je už roky jedna z nejpopulárnějších osobností českého i slovenského showbyznysu. Maminka dvou dětí se dostala do podvědomí po vítězství v soutěži krásy, a pak i vztahem s hokejistou Jaromírem Jágrem.

Avšak životní láskou se jí nakonec stal podnikatel Daniel Volopich, se kterým má dvě děti.

"Každý den se modlím za to, co mám a děkuji Bohu za všechno krásné, co prožívám," napsala nedávno s dojetím ke snímku se svým životním štěstím, který sdílela na Instagramu.

Jaký je její fígl na věčné mládí?

Modelka navíc patří mezi osobnosti, které jsou vzorem nejen pro své vrstevníky, ale i o generaci mladší nejen ženy. Ač Andrea slaví své 42. narozeniny, tak si s věku rozhodně těžkou hlavu nedělá, naopak stále působí velmi svěžím vzhledem i energií a její tělo by jí mohla závidět kdejaká o dvacet let mladší modelka.

"Nejdůležitější je zůstat pozitivní a fit i psychicky. Udržovat si veselou mysl. Žít zdravý životní styl, dělat to, co vás naplňuje, a to tělo držet v kondici," svěřila se Verešová nedávno pro eXtra.cz.

Slovenka propadla i pravidelnému pohybu, zejména józe, která jí přináší mnoho benefitů.

"Každý to má nějak jinak. Mě baví jóga, tím se netajím. K tomu musí člověk dospět věkem, dříve mě to vůbec nebavilo, bylo to pro mě trápení a hrozná nuda. Teď vidím, že mě to baví a prospívá mi to. Dělá mě to pozitivnější, vitálnější,” prozradila se slovy, že se aktivně věnuje i cyklistice nebo plavání.

V galerii se podívejte, jak šel s krásnou oslavenkyní čas.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy