Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová (38) si užívá na dovolené: Takovou postavičku jí může závidět každá

Zdroj: Instagram
+ Dalších 40 fotografií
Kráska u moře
Kráska Andrea Verešová (38) se na sociální síti pochlubila velmi žhavými fotkami. I přesto, že je modelce 38 let, má úchvatnou postavu. Znáte snad ve svém okolí svůdnější čtyřicítku? Andrea se i letos chystá na festival do Karlových Varů a ví, jak vyladit figuru.

Vítězka Miss Slovensko z roku 1999 si nyní užívá pohádkové dovolené na řeckém Mykonosu. Modelka, která působí a žije v České republice, Andrea Verešová (38) se na sociální síti Instagram pochlubila snímky z dovolené. Nechybí pózy od bazénu v plavkách, ale ani v letních plážových šatičkách.

Na fotkách jí to moc sluší a rozhodně je to úžasná podívaná. Takovéhle fotky rozpálí nejednoho muže. Andrea má pomalu čtyřicítku na krku, ale i tak si postavu udržuje, jak jen může. A zatím jí to jde naprosto skvěle.

Žije s manželem Danielem Volopichem, se kterým vychovávají dvě krásné děti. Podnikateli a právníkovi dala Andrea dceru Vannesku a syna Daniela. Málokdo by poznal, že má Verešová za sebou dva porody.

Tělíčko jak z katalogu může Andree závidět snad každá žena. Posuďte sami a podívejte se do fotogalerie na skvostné snímky Verešové.

Související články

Další články